یکشنبه , ۳ تیر ۱۴۰۳
خانه / اخبار / جلسه با تیم مدیریت دانش شرکت فرآوری و ساخت با موضوع حکمرانی مدیریت دانش

جلسه با تیم مدیریت دانش شرکت فرآوری و ساخت با موضوع حکمرانی مدیریت دانش

مدیریت دانش

کارخانــه فراوری و ساخت قطعات خودرو ایــران واقع در شهر صنعتی رشت جزو شرکت های تابعه هلدینگ عظام است. این شرکت هم اکنون در دو سایت تولیدی خود، طیف گسترده ای از انواع کمک فنرهای سبک و سنگین و جعبه فرمان را تولید می کند.

این شرکت در مسیر آغاز مدیریت دانش قرار دارد و در همین راستا برگزاری کارگاه ۵ روزه شبیه سازی پیاده سازی مدیریت دانش برای فرایندهای مهم دانشی خود از جمله فرایند تکوین محصول، پشتیبانی تولید، HSE و غیره برگزار کرد.

در خلال برگزاری این کارگاه جلساتی ویژه با تیم مدیریت دانش شرکت برگزار و در خصوص موضوعاتی مثل حکمرانی مدیریت دانش، ترسیم نقشه راه بلوغ مدیریت دانش، فرهنگ سازمانی دانش محور و غیره بحث و تبادل نظر شد.

حکمرانی مدیریت دانش

حکمرانی مدیریت دانش تمامی فعالیت های مدیریت دانش را هدایت می کند. هدف از آن اطمینان از مدیریت مناسب دانش ها بر اساس سیاست ها، استراتژی ها و استانداردهاست. حکمرانی مدیریت دانش بر نحوه تصمیم گیری در مورد دانش ها و نحوه عملکرد افراد و فرایندها در ارتباط با دانش ها می پردازد. محدوده و تمرکز برنامه حکمرانی مدیریت دانش بر حسب نیازهای هز شرکت متفاوت است، اما بیشتر برنامه ها شامل موارد زیر است:

سازمان هایی که از حکمرانی مدیریت دانش برخورداند، نظارت و پایش آگاهانه تر و اصولی تری انجام می دهند و می توانند ارزش بیشتری از اطلاعات و دانش خود خلق کنند. برای دریافت خدمات مشاوره ای در این زمینه با ما تماس بگیرید.

همچنین ببینید

مدیریت دانش گروه عظام

آغاز طرح اقدامات ۶ ماهه مدیریت دانش در شرکت فرآوری و ساخت

پس از اجرای موفق کارگاه شبیه سازی پیاده سازی مدیریت دانش در پاییز ۱۴۰۰، طرح اقدامات کوتاه مدت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *