شنبه , ۵ خرداد ۱۴۰۳
خانه / آموزش

آموزش

آموزش مدیریت دانش

بسیاری از مدیران و کارشناسان علاقه‌مند به آموزش مدیریت دانش پیش و حین اجرای آن در سازمان خود می‌باشند، متناسب با این امر، ما دوره‌های مختلفی را متناسب با نیازهای رو به رشد در زمینه مدیریت دانش در محل سازمان‌ها برگزار می‌کنیم. همواره سعی نموده‌ایم کمتر در دوره‌های آموزشی به مفاهیم نظری بپردازیم و محتویات دوره را تا حد امکان با زبانی ساده و کاربردی، برای مدیران و کارکنان شرکت ‏ها بیان نماییم و بیشتر بر درس‌آموخته ‏ها و نکات عملی متمرکز شویم.

می‌توانید در جدول زیر لیست کارگاه های حرفه ای ما را در قبال آموزش مدیریت دانش مشاهده کنید. برای دیدن اطلاعات هر یک از کارگاه‌های فوق روی آن کلیک کنید.

ردیف عنوان کارگاه طول کارگاه
۱ آموزش پایه مدیریت دانش ۱ روز
۲ اکتساب و مهندسی دانش ۲ روز
۳ استراتژی دانش ۱ روز
۴ مدیریت درس آموخته‌ها ۱ روز
۵ فرهنگ دانش‌محور سازمانی ۱ روز
۶ پوشش الزامات مدیریت دانش در استاندارد ایزو ۹۰۰۱ ویرایش ۲۰۱۵ ۲ روز
۷ مدیریت دانش پروژه در استاندارد PMBOK6 ۲ روز
۸ ایزو ۳۰۴۰۱ ۲ روز

رویکردهای ما در یاددهی مدیریت دانش

 

  • یادگیری مبتنی بر شبیه سازی

رویکردی است که بوسیه آن یک تجربه مصنوعی یا فرعی ایجاد می شود که شرکت کننده را در فعالیتی دانشی درگیر می سازد که شرایط یک موقعیت واقعی در مدیریت دانش را برای او منعکس می کند. اینکاز از طریق کاربرگ ها، تمپلیت ها و نرم افزارهای آماده و رایگان انجام می شود.

  • یادگیری مبتنی بر بازی

در این رویکرد از بازی برای آموزش مدیریت دانش استفاده می شود و با ابزارهایی از قبیل فلش، نرم افزار، تصاویر، کارت ها و غیره میزان جذابیت و یادگیری مدیریت دانش افزایش می یابد. این رویکرد بر اساس مخاطبین کارگاه و نیازهای آموزشی تعیین شده طراحی می شود.

برای برگزاری کارگاه جامع و ترکیبی شبیه سازی پیاده سازی مدیریت دانش با ما تماس بگیرید.