شنبه , ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
خانه / اخبار / دوره مدیریت دانش برای فروش و بازاریابی در شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر

دوره مدیریت دانش برای فروش و بازاریابی در شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر

مدیریت دانش فروش و بازاریابی

مدیریت دانش برای فروش و بازاریابی

مدیریت دانش می تواند در فروش و بازاریابی مورد استفاده قرار گیرد. در این دوره که با حضور مدیران و کارشناسان فروش و بازاریابی شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر برگزار شد، ایده ها، تجربیات عملی چند ساله خودمان و مدل های مفهومی و کاربردی مدیریت دانش برای فروش و بازاریابی را تبیین کردیم.
هدف این دوره که بخشی از پروژه استقرار سیستم ارتباط با مشتری توسط شرکت سفیرآبی آرام در شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر است، ارائه راهنمایی های قابل اجرا از مدیریت دانش در محیط های بازاریابی و فروش بود تا مسئولین فروش، بازاریابی و ارتباط با مشتری شرکت بتوانند از مدیریت دانش در فرایندهای (ارتباط با مشتری، فروش و بازاریابی) خود استفاده کنند.

شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر یکی از شرکت های زیر مجموعه معدن گل گهر است که در سال ۱۳۹۱ با ماموریت تولید ۳/۷ میلیون تن آهن اسفنجی به روش میدرکس و ۳ میلیون تن فولاد به روش اسلب نازک و نورد ورق گرم جهت تولید انواع ورق های کیفی و تجاری در منطقه صنعتی گل گهر واقع در ۵۵ کیلومتری شهرستان سیرجان تاسیس شد. این شرکت با بهره گرفتن از دانش و فن‌آوری روز دنیا و توان داخلی به عنوان یکی از پیشرفته ترین واحدهای تولید آهن و فولاد در سطح منطقه مطرح شده است. در خصوص توانمندی‌های این شرکت در عرصه تولید فولاد و آهن اسفنجی همین بس که پروژه‌های مختلفی از جمله پروژه تولید آهن اسفنجی به روش میدرکس گوهر، پروژه تولید بریکت سرد و تولید آهن اسفنجی به روش میدرکس کوثر با جدیت و به سرعت در شرکت توسعه آهن و فولاد انجام شده و کلیه پروژه های ذکر شده فعال می باشد. شرکت توسعه آهن و فولاد سازمانی سرآمد، تکمیل کننده زنجیره تولید در منطقه گل گهر و عرضه کننده محصولات فولادی در مسیر خلق ارزش های ماندگار برای تمامی ذینفعان است که در آینده نزدیک به تولید رقابتی محصولات فولادی، جذب و هدایت سرمایه‌ها و حمایت موثر از صنایع پایین دستی خواهد رسید.

برای مشاوره، آموزش و استقرار سیستم مدیریت دانش در واحدهای بازاریابی و فروش با ما تماس بگیرید.

همچنین ببینید

ابلاغ نظام نامه مدیریت دانش در دستگاه های اجرایی

دستورالعمل مدیریت دانش در دستگاه های اجرایی با ابلاغ مصوبه مدیریت دانش در دستگاه های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *